//
Bestuur

Bestuur HSC

Michelle Vrijhof (voorzitter)
Voorzitter@HSC-Hierden.nl

Marieke van ‘t Slot (Secretariaat)
Secretariaat@HSC-Hierden.nl

Jacco Verboom (Penningmeester)
Penningmeester@HSC-Hierden.nl

Liska & Bettine (Technisch coördinator)
Technische.Commissie@HSC-Hierden.nl

Vacature (Sponsorcommissie)
Sponsoring@HSC-Hierden.nl

Michelle Vrijhof (Jeugd coordinator)
Jeugdcoordinator@HSC-Hierden.nl

Agendaleden

Daniëlle Verboom (Ledenadministratie)
Ledenadministratie@HSC-Hierden.nl

Vacature (Mini coordinator)
Minicoordinator@HSC-Hierden.nl

Liska Vrieling en Dinja van Ark (Activiteiten commissie)
Activiteiten.Commissie@HSC-Hierden.nl

Gerianne Verboom (Webmaster)
Webmaster@HSC-Hierden.nl

 

Of stuur Email naar: Bestuur@HSC-Hierden.nl